Penzión Benátky, Topoľčianska 1, Piešťany 92101, +421 33 77 21 189, +421 911 222 117

O nás

Penzión Benátky

Penzión Benátky je malý rodinný penzión. Nachádza sa v centre Piešťan na brehu Mŕtveho ramena Váhu, v tesnom susedstve s kúpeľným ostrovom. Interiér reštauračnej a kaviareňskej časti zdobia fresky od akademického maliara Ľadislava Sulíka. Disponuje letnou terasou, ktorá je priamo nad vodou a v bezprostrednom dotyku s prírodou. Penzión je svojím okolím a nezameniteľnou atmosférou, ideálnym miestom na rodinné oslavy, firemné akcie a svadby.

Ubytovanie

V ponuke ubytovania máte na výber z 3 druhov izieb. Izby majú označenie Standart, Comfort a Apartmán a líšia sa svojim vybavením.

Reštaurácia

Reštaurácia sa nachádza na prízemí penziónu v tesnej blízkosti mŕtveho ramena Váhu a ponúka nádherný výhlad pre návštevníkov.

Kaviareň

Kaviareň sa tak isto nachádza na prízemí penziónu a jej atmosféru dotvárajú benátske fresky akademického maliara Ladislava Sulíka.

Free Wifi

V celom penzióne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie zdarma. Ak potrebujete pracovať prostredníctvom notebooku, sme na to pripravený.

Free parkovanie

Parkovanie sa nachádza hneď vedľa penziónu. K dispozícii máme 20 parkovacích miest, ktoré sú pre hostí zdarma. 

Terasa pri vode

Jedná z najväčších domén nášho penziónu je nádherná terasa priamo nad vodou. V letných mesiacoh Vám náš šéfkuchár pripraví grilované špeciality priamo na terase.

Príjemné prostredie

Penzión je situovaný priamo v teplom ramene Váhu a v objatí prírody. Celá táto scenéria vytvára nezameniteľné prostredie, ktoré inde v Piešťanoch nenájdete.

Organizovanie akcií

Penzión Benátky je ideálnym prostredím na organizovanie osláv, firemných akcií alebo svadieb. Náš personál je Vám vždy k dispozícii.